Ohlasy klientů

Energeticky úsporný dům Zašová

zasova-01Chtěla bych vám poděkovat za spolupráci při realizaci mého rodinného domku v Zašové. Spolupráce byla od samého počátku naprosto bezproblémová, Vaše firma vycházela maximálně vstříc všem mým požadavkům.

Za to vše děkuji Vám, jakož i panu ing. Malinovi a samozřejmě dík, prosím, tlumočte Vašim pracovníkům, kteří se na stavbě podíleli.

Celý článek

 

Energeticky úsporný dům Křižanovice

krizanovice-01Na podzim roku 2007 jsme se rozhodli s mojí budoucí ženou pro stavbu rodinného domu v obci Křižanovice u Bučovic. S ohledem na to, že jsme potřebovali bydlet rychle, rozhodli jsme se pro stavbu dřevostavby. Současně jsme kontaktovali různé firmy, které dřevostavby stavějí a sháněli různé reference.

Celý článek

Energeticky úsporný dům Olomouc

DSC01666Firmu Bajulus jsme si vybrali v roce 2005 na doporučení našeho známého. S firmou Bajulus jsme uzavřeli smlouvu na stavbu našeho prvního rodinného domku. Je to již 7 let, co byl náš dům dokončen a s manželem si doteď gratulujeme k tak výborné volbě. Zatímco naši sousedé zažili spoustu starostí, problémů se zárukou nebo s provedením prací, my si nemáme na co stěžovat. Zástupci firmy s námi byli v neustálém kontaktu. Snažili se nám všemožně vyjít vstříc. Trpělivě vysvětlovali, co a jak se bude odehrávat (a vždycky dodrželi slovo).

Celý článek

Energeticky úsporný dům nedaleko Kladna

kladno03

Motivací byly vzrůstající výdaje za pronájem

Všechno to začalo v době, kdy naše nároky na bydlení začaly pomalu vzrůstat a platit každý měsíc okolo dvanácti tisíc za pronájem 2kk se začalo jevit jako vyhazování peněz oknem. Ve chvíli, kdy jeden náš známý zmínil fakt, že v blízkosti Prahy se objevily pozemky za skvělé peníze, což v té době bylo nějakých 1200 Kč/m2, jsme pozemek koupili a začali shánět firmu, která by nám postavila náš malý velký sen.

Celý článek

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru