Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

775 711 001

 

Bajulus

Dřevostavby pro Váš
spokojený život

  1. Úvodní stránka
  2. O nás

O nás

Naši firmu se sídlem v Letonicích na Moravě jsme založili již v roce 1995. Od počátku se zabýváme výhradně výstavbou dřevostaveb, tedy domů, jejichž konstrukce je vyrobená z obnovitelné suroviny – dřeva. Za dobu více než dvacetileté existence jsme postavili mnoho rodinných domů po celé České republice. Podívejte se na naše reference, které jsme přehledně rozdělili na bungalovy a patrové domy.

Realizujeme individuální i typové dřevostavby z vlastního katalogu – bungalovy a patrové dřevostavby. Dřevostavby provádíme jak „na klíč", tak v různých stupních rozestavěnosti.

Naše domy splňují požadavky na nízkoenergetický standard již v základním provedení. Pro náročnější klienty nabízíme výstavbu v pasivním standardu nebo ve skladbách dle konkrétního projektu. Vždy přitom klademe důraz na řešení konstrukčních detailů a energeticko-ekonomickou optimalizaci návrhu. Samozřejmostí je vlastní certifikovaná výroba a moderní projekční zázemí.

Proč si vybrat dřevostavby Bajulus

Přidej se k nám. Hledáme montéra dřevostaveb.

Ukázka realizovaných dřevostaveb

Přízemní bungalov - dřevostavba od firmy Bajulus jemně oranžové barvy Přízemní dřevostavba - bungalov od firmy Bajulus Rodinný dům - patrová dřevostavba světlé barvy s vyšší užitnou plochou
Nahoru