Patrové rodinné domy - dřevostavby

Prohlédněte si naše typové dřevostavby v patrovém provedení. Stejně jako u bungalovů i v případě montovaných patrových dřevostaveb platí, že typové projekty slouží víceméně jako šablony. Vybranou dřevostavbu rádi upravíme dle Vašich potřeb a přání, aby se Vám v ní bydlelo co nejlépe.

Patrové dřevostavby upravíme podle Vašich potřeb

V našem katalogu montovaných dřevostaveb nabízíme typové domy, která Vám buď postavíme jako dům na klíč, anebo je předěláme tak, aby vyhovovaly všem Vašim požadavkům - ať jste mladý pár, rodina s dětmi nebo senioři. Přejete si například prostornou dřevostavbu na klíč s garáží? Moderní dřevostavbu s rovnou střechou? Anebo malou dřevostavbu se snadným přístupem na terasu a zahradu? Rádi s vámi probereme všechny Vaše záměry a zpracujeme Vám i plně individuální projekt na míru, budete-li si to přát.

Nabízíme typové patrové dřevostavby s dispozicí 3+kk (Jaspis), 4+kk (Felix, Olivín, Rubín, Zirkon), 5+kk (Ametyst, Granit, Jantar, Nefrit, Onyx, ) i 5+1 (Onyx plus).

Naše nabídka moderních patrových dřevostaveb

 

Patrová dřevostavba AMETYST: dřevostavba s garáží

Dřevostavba AmetystAMETYST představuje větší patrovou dřevostvabu 5+kk s krytým garážovým stáním a zahradním skladem. Její denní obytnou část tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem (nabízí se i možnost oddělení kuchyně od obývacího pokoje). V klidové části dřevostavby najdete dva dětské pokoje, samostatné šatny a velkou koupelnu.

pdfAmetyst - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba FELIX

Rodinný dům FELIXPatrová dřevostavba FELIX z řady START je rodinný dům 4,5+kk s přízemím zhotoveným na klíč a podkrovím, které můžete dobudovat dle Vašich představ - s otevřenou galerií, nebo s uzavřenou pracovnou. Konstrukce stropu má proto připravený otvor pro schodiště. Potěší i fakt, že dostavba nevyžaduje žádné zásahy do statiky domu.

pdfFelix - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba GRANIT

granit-01GRANIT je naše nejmenší patrová dřevostavbou. Má jednoduchou, ale účelnou dispozici 5+kk, díky které ji mohou obývat i vícečlenné rodiny. V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, pracovnu a koupelnu. Potěší i francouzské okno vedoucí na terasu. V podkroví se nachází ložnice, dva dětské pokoje a koupelna. 

 

 pdfGranit - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba JANTAR

jantar 02Patrová dřevostvba JANTAR s dispozicí 5,5+kk nabízí dostatek úložného prostoru a možnost konstrukčního oddělení kuchyně od obývacího pokoje. Součástí obývacího pokoje je klidný kout, který můžete využívat např. pro čtení nebo jako pracovnu. V horním patře domu se nachází tři pokoje, samostatná šatna a velká koupelna. 

 

 pdfJantar - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba JASPIS s rovnou střechou

Dřevostavba JASPIS s rovnou střechouPatrový rodinný dům s moderní rovnou střechou má dispozici 3+kk, ideální pro páry či tříčlenné rodiny. Zatímco přízemí je určené pro společné aktivity, ve druhém podlaží s rovným podhledem najdete ložnici a dětský/hostinský pokoj. Dřevostavba JASPIS zaujme ty, kteří hledají minimalistické, funkční bydlení s dostatkem úložného prostoru.

 

 Rodinný dům JASPIS - patrový dům s rovnou střechouJaspis - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba NEFRIT

viz-3Patrový rodinný dům NEFRIT je tradiční dřevostavba se sedlovou střechou a účelným dispozičním řešením 5+kk. Majitelům nabízí dostatek úložného prostoru v obou podlažích, ložnici, dva dětské pokoje, pracovnu/hostinský pokoj, dvě koupelny, šatnu atd. Potěší i možnost konstrukčního oddělení kuchyně s jídelnou od obývacího pokoje.

 pdfNefrit - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba OLIVÍN

olivin 5OLIVÍN je patrová dřevostavba 4+kk s předsazenou garáží, která vytváří příjemné závětří pro terasu. Její zastřešení lze řešit pergolou či protažením střechy. Alternativou garáže může být hostinský pokoj či pracovna Přízemí nabízí i možnost konstrukčního oddělení kuchyně od obývacího pokoje. V podkroví najdete tři pokoje a samostatnou šatnu.

 pdfOlivín - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba ONYX

onyx 03Moderní dřevostavba ONYX má plnohodnotné druhé patro s rovným podhledem. Její hmotu jsme maximálně omezili a přizpůsobili efektivnímu uspořádání 5+kk. První i druhé podlaží tak nabízí velké množství pokojů - tři ložnice, pracovnu, dvě koupelny, šatnu atd. Alternativou tohoto domu je ONYX plus s větší dispozicí 5,5+1.

pdfOnyx - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba ONYX plus

onyx plus04Patrový rodinný dům ONYX plus nabízí ještě větší obyvatelnou plochu než jeho alternativa ONYX. Má skutečně velkorysou dispozici 5,5+1, za níž se skrývá samostatná kuchyň, tři ložnice, dětský pokoj, úložný prostor pod schodištěm atd. Obývací pokoj této dřevostavby je navíc předsazený do zahrady, čímž vzniká atraktivní propojení všech denních místností s exteriérem.

 pdfONYX plus - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba RUBÍN

rubin-01Dřevostavbu RUBÍN z řady START Vám můžeme dodat kompletně na klíč. Má dispozici 4+kk, kdy téměř celé přízemí tvoří velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, zatímco podkroví se třemi ložnicemi je určené pro spánek. Nabízíme ji v několika dispozičních variantách. I díky tomu patří mezi nejoblíbenější dřevostavby z naší nabídky.

pdfRubín - katalogový list

Zobrazit dům

Patrová dřevostavba ZIRKON

zirkon 01Dřevostavba ZIRKON 4,5+kk má přízemí zhotovené na klíč a podkroví určené pro dobudování. V konstrukci stropu proto najdete připravený otvor pro schodiště, stejně tak můžete kdykoliv odstranit dělicí příčku mezi obývacím pokojem a ložnicí a vytvořit tak atraktivní obývací prostor. Ani jedna úprava nevyžaduje zásah do statiky domu.

 

 pdfZirkon - katalogový list

Zobrazit dům

 

Výstavba dřevostavby

Realizace moderní dřevostavby začíná výběrem vhodného pozemku. V případě, že už pozemek vlastníte, probereme výběr typového nebo individuálního projektu a společně navrhneme případné další úpravy. Veškeré projektové práce spojené s architektonickým návrhem potom zpracujeme ve vlastním projekčním ateliéru. Jsou-li obě strany spokojeny, pustíme se do samotné realizace dřevostavby.

Dřevostavba na klíč

V katalogu dřevostaveb nabízíme typové projekty domů, které můžeme libovolně upravovat – naše dřevostavby jsou připraveny na každou změnu, o kterou nás požádáte. Víme, že každý má své představy o vysněném domovu, a proto typové projekty dřevostaveb chápeme spíše jako odrazový můstek, ze kterého lze dalšími úpravami takový domov vytvořit.

Nejste si jistí, co znamená dům na klíč? Přečtete si článek RODINNÉ DOMY NA KLÍČ, který jsme na toto téma napsali.

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru

Ukázky našich patrových dřevostaveb

Patrové dřevostavby - BajulusPatrové dřevostavby Brno - BajulusDřevostavby - BajulusDřevostavby Brno - BajulusModerní dřevostavby - BajulusModerní dřevostavby Brno - BajulusDřevostavby na klíč - BajulusPatrové dřevostavby na klíč - BajulusModerní dřevostavby na klíč - BajulusLevné dřevostavby na klíč - BajulusLevné dřevostavby - BajulusLevné dřevostavby Brno - BajulusLevné dřevostavby bungalovy - BajulusDřevostavby bungalovy - BajulusDřevostavby bungalovy Brno - BajulusModerní dřevostavby bungalovy - BajulusPatrové dřevostavby a bungalovy - BajulusDřevostavby - moderní bungalovy - BajulusModerní dřevostavby bungalovy Brno - BajulusLevné dřevostavby na klíč Brno - Bajulus