Přízemní dřevostavby - bungalovy

Dřevostavba bungalov, projekt Safír
Dřevostavba bungalov
projekt SAFÍR

Moderní bungalovy (přízemní domy) jsou promyšlené rodinné domy, které převzaly to nejlepší ze své historie a s novými technologiemi získaly další hodnotné vlastnosti. Specializujeme se na dřevěné bungalovy - tedy dřevostavby.

Dřevostavby v provedení bungalov jsou ekonomické a vhodné pro nízkoenergetické domy s nuceným větráním se zpětným získáváním tepla (rekuperace) nebo i pasivní domy. Oproti patrovým domům je konstrukční úprava bungalovů pro rozvody vzduchotechniky relativně snadná a bezproblémová.

Projekty bungalovů upravíme podle Vašich potřeb

V našem online katalogu bungalovů nabízíme typové bungalovy - dřevostavby. Ovšem tyto projekty slouží ve většině případů jako šablona. Navržené projekty bungalovů po pečlivé konzultaci s našimi zákazníky upravujeme tak, aby se mohly stát vysněným domovem pro rodinu - ať už budoucí, nebo současnou. Přejete si například bungalov s garáží? Se snadným přístupem do zahrady? Hrubou stavbu nebo rovnou celý bungalov na klíč? Rádi s vámi probereme všechny Vaše záměry a zpracujeme Vám i plně individuální projekt na míru, budete-li si to přát.

Nabízíme Vám dřevostavby-bungalovy s dispozicí 2+kk (Spinel), 3+kk (Syenit, Selenit - bungalov se sedlovou střechou, Turmalín, Vltavín), 4+1 (Safír) a 4+kk (Malachit, Selenit Plus).

Další informace o bungalovech

 

Naše nabídka typových bungalovů

 

Bungalov MALACHIT

malachit 2017_01Bungalov MALACHIT s dispozicí 4+kk nabízí velký obývací pokoj, jídelnu a zastřešenou terasu jako stvořenou pro letní večery. Kuchyň můžeme stavebně oddělit od obývacího pokoje, čímž vznikne dispozice 4+1. Soukromá část této dřevostavby (ložnice a dva dětské pokoje) je zcela oddělená od společenských prostor.

pdfMalachit - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov SAFÍR: bungalov do L

Dřevostavba Safír - bungalov ve tvaru LOblíbený bungalov ve tvaru "L"dispozicí 4+1. Jeho denní obytná část (velký obývací pokoj a samostatná kuchyň) je zcela oddělena od soukromé klidové zóny (ložnice a dva dětské pokoje). Půdorysný tvar a přesah střechy vytváří kryté závětří s terasou. Přízemní dřevostavbu SAFÍR nabízíme v půdorysných variantách 3+kk a 4+kk.

 

Bungalov do lSafír - katalogový list, bungalov do L

Zobrazit bungalov

Bungalov SELENIT: bungalov se sedlovou střechou

Bungalov se sedlovou střechou - SelenitMenší bungalov se sedlovou střechou má jednoduchou a účelnou dispozici 3+kk. Najdete v něm velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyňský kout a dva menší (dětské) pokoje. Majitele potěší i dostatek úložného prostoru v centrální chodbě. Variantou této útulné dřevostavby je větší bungalov SELENIT PLUS s dispozicí 4+kk.

 

Bungalov se sedlovou střechouSelenit - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov SELENIT PLUS

Bungalov Selenit Plus 4+kkBungalov SELENIT PLUS je větší variantou přízemního domu SELENIT. Jeho úpravou vznikla dispozice 4+kk, a to bez výrazného navýšení zastavěné plochy a ceny domu. Kromě prostorného obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem a dvou menších (dětských) pokojů tak v dřevostavbě SELENIT PLUS najdete nově i ložnici

Bungalov 4+kkSelenit Plus - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov SPINEL

Dřevostavba Spinel 2+kkBungalov SPINEL je naše nejmenší typová dřevostavba. Má velmi praktické uspořádání - obývací pokoj i ložnice jsou francouzskými dveřmi propojeny s krytou terasou, kde si můžete v klidu číst nebo posedět s rodinou. Vzhledem ke své dispozici 2+kk je bungalov SPINEL ideální pro seniorské bydlení. Nabízíme ho v několika půdorysných variantách.

 

Bungalov 2+kkSpinel - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov SYENIT

Bungalov Syenit, dispozice 3+kkBungalov SYENIT s dispozicí 3+kk nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a dětský pokoj. Díky kryté prosklené terase, na kterou můžete vstoupit z obývacího pokoje i z ložnice, je interiér domu maximálně propojený s exteriérem. Celá dřevostavba klade důraz na praktičnost (dostatek úložného prostoru) a moderní vzhled.

 

Bungalov 3+kk Syenit - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov TURMALÍN

Bungalov Turmalín 3+kkBungalov TURMALÍN má oblíbenou dispozici 3+kk, ideální pro rodinu s jedním či dvěma dětmi. Jeho velkoryse řešená vstupní hala s dostatečným úložným prostorem umožňuje plné využití pokojů bez velkých skříní. Podhled v místnostech tvoří šikmá rovina střechy, díky které je obytný prostor dřevostavby atraktivní a opticky zvětšený.

 

Bungalov 3+kkTurmalín - katalogový list

Zobrazit bungalov

Bungalov VLTAVÍN: bungalov s garáží

Bungalov s garáží 3+kk, VltavínTento bungalov s garáží má dispozicí 3+kk. Je velmi praktický a funkční, potěší vás i svým moderním designem a spojením interiéru s exteriérem. Najdete v něm obývací pokoj a ložnici propojené s terasou, velký dětský pokoj pro dvě děti, prostornou chodbu a technickou místnost.

Katalogový list bungalovu s garáží Vltavín - katalogový list

Zobrazit bungalov

 

Dřevostavby typu bungalov

Montovaný bungalov je stavebnicí a rychlá konstrukce je samozřejmostí - jak se můžete přesvědčit v našich aktualitách. Naše dřevěné bungalovy (jejich konstrukce) splňují všechny standardy nízkoenergetických dřevostaveb. Bungalovy jsou přízemní budovy, proto se přímo nabízí provázat tyto stavby s venkovní zahradou. Ať už se třeba rozhodnete pro prosklenou stěnu v obývacím pokoji průchozí na terasu, anebo francouzské dveře z každé místnosti - volba je pouze na Vás.

Výstavba bungalovu

Úvahy o plánování výstavby moderního bungalovu začínají výběrem vhodného pozemku. V případě, že zákazník již pozemek vlastní, konzultujeme výběr typového nebo individuálního projektu a společně navrhneme případné další úpravy. Veškeré projektové práce spojené s architektonickým návrhem zpracováváme ve vlastním projekčním ateliéru. Jsou-li obě strany spokojeny, můžeme se pustit do realizace samotného projektu bungalovu.

Projekty bungalovů 2018

V katalogu nabízíme typové projekty bungalovů, které lze dále libovolně upravovat - bungalovy jsou připraveny na každou změnu, o kterou si náš zákazník zažádá. Vždy se snažíme navrhnout takový rodinný dům, který poskytne dostatek prostoru pro každého svého obyvatele. Každý má ale jinou představu o svém vysněném domovu. Naše projekty bungalovů nabízejí dobrý odrazový můstek, ze kterého lze dalšími úpravami takový domov vytvořit.

Bungalovy s garáží

Nabízíme i projekt bungalov s garáží. Garáž může být součástí domu, nebo oddělená. Dřevostavba VLTAVÍN je typickým představitelem bungalovu s garáží, která se nachází uvnitř domu. Naproti tomu dřevostavba TURMALÍN představuje garáž (či přístřešek), která je od domu oddělená. Samozřejmě opět platí, že kterýkoliv projekt se může stát bungalovem s garáží, jestli to bude Vaším přáním.

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru

Ukázky našich bungalovů

Bungalovy - Přízemní dům - BajulusBungalov Safír 1a - BajulusModerní bungalovy na klíč - BajulusBungalovy na klíč - BajulusModerní bungalovy s garáží - bungalovy na klíč - Bajulusref03Moderní bungalovy s garáží - BajulusModerní bungalovy - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy Brno - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy na klíč - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy dřevostavby s garáží - Bajulus