Typové projekty dřevostaveb

Náš vlastní katalog typových domů jsme vytvořili pro klienty, kteří požadují rychlé, promyšlené a komfortní bydlení. Katalog slouží pro vaši základní orientaci a jako inspirace ve vašich úvahách.

Úpravy typových dřevostaveb

Pojem typová dřevostavba může vyvolávat pocit, že se jedná o unifikovanou výstavbu bez možnosti změn. Opak je pravdou. Dispoziční změny jsou u nás samozřejmostí. Provádíme je jak z důvodů orientace stavebního pozemku, tak na základě požadavků klientů jakožto budoucích obyvatel. Váš dům také rádi rozšíříme o garáže, garážová stání a jiné doplňky. Z každého našeho typového domu se tak stává svým způsobem unikátní dům.

Inspirujte se v katalogu dřevostaveb

V našem katalogu můžete najít domy jak klasické, tak moderní. Průběžně ho aktualizujeme a doplňujeme nové typy. Pokud vás žádný z domů nezaujme, nevadí. Můžete nám napsat váš požadavek přes kontaktní formulář a my pro vás najdeme nebo navrhneme vhodný dům.

 

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru

Ukázky našich bungalovů

Bungalovy - Přízemní dům - BajulusBungalov Safír 1a - BajulusModerní bungalovy na klíč - BajulusBungalovy na klíč - BajulusModerní bungalovy s garáží - bungalovy na klíč - Bajulusref03Moderní bungalovy s garáží - BajulusModerní bungalovy - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy Brno - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy na klíč - dřevostavby s garáží - BajulusModerní bungalovy dřevostavby s garáží - Bajulus

 

Ukázky našich patrových dřevostaveb

Patrové dřevostavby - BajulusPatrové dřevostavby Brno - BajulusDřevostavby - BajulusDřevostavby Brno - BajulusModerní dřevostavby - BajulusModerní dřevostavby Brno - BajulusDřevostavby na klíč - BajulusPatrové dřevostavby na klíč - BajulusModerní dřevostavby na klíč - BajulusLevné dřevostavby na klíč - BajulusLevné dřevostavby - BajulusLevné dřevostavby Brno - BajulusLevné dřevostavby bungalovy - BajulusDřevostavby bungalovy - BajulusDřevostavby bungalovy Brno - BajulusModerní dřevostavby bungalovy - BajulusPatrové dřevostavby a bungalovy - BajulusDřevostavby - moderní bungalovy - BajulusModerní dřevostavby bungalovy Brno - BajulusLevné dřevostavby na klíč Brno - Bajulus