Ohlasy klientů

Energeticky úsporný dům Křižanovice

krizanovice-01Na podzim roku 2007 jsme se rozhodli s mojí budoucí ženou pro stavbu rodinného domu v obci Křižanovice u Bučovic. S ohledem na to, že jsme potřebovali bydlet rychle, rozhodli jsme se pro stavbu dřevostavby. Současně jsme kontaktovali různé firmy, které dřevostavby stavějí a sháněli různé reference.

Ukázalo se, že jen pár z nich je slušných a ještě méně těch, které vycházejí klientům vstříc. Konkrétně, naše stavební parcela měla velice komplikovanou polohu v proluce mezi dvěma domy, navíc v těsné blízkosti elektrického vedení, takže po sdělení této informace dvěma renomovaným velkým firmám s námi přestaly komunikovat, neboť tam, kam se nedostanou jeřábem a nepostaví dům za dva dny, se jim to nevyplatí.

krizanovice-02Poté jsme celkem náhodně našli malou informaci o firmě Bajulus, sídlící toho času
na Lidické ulici v Brně. Domluvili jsme si osobní setkání, které na nás udělalo
dobrý dojem
, protože vedení firmy a její projektant nám vyšli ve všem vstříc, jak
s problémem naší parcely, tak se způsobem financování. Zvolili jsme si tedy tuto firmu a s odstupem času mohu říci, že to byla dobrá volba, jednak vzhledem ke kvalitě provedených prací, tak i v komunikaci s jejími zaměstnanci a vedením.

Stavba se sice trochu protáhla, kdy hlavní problém byl na naší straně, neboť se protáhlo vyřízení stavebního povolení, tím pádem práce na interiéru vyšly na podzimní období a díky delší době zrání betonového potěru nebylo možné stavbu dokončit v původně přepokládaném termínu.

Předání domu proběhlo bez problému, s minimem závad, které ale byly firmou okamžitě napraveny. Také oceňujeme možnost komunikace se zaměstnanci firmy i dávno po předání domu, kdy byly a jsou ochotni nám poradit a pomoci vyřešit naše problémy či malé závady týkající se našeho bydlení.

Závěrem mohu říci, že sice platí rčení, že když bych znovu stavěl, tak bych stavěl jinak, ale současně bych stavěl znovu s firmou Bajulus.

J.Klusoň, 2014
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru