Ohlasy klientů

Energeticky úsporný dům Olomouc

DSC01666Firmu Bajulus jsme si vybrali v roce 2005 na doporučení našeho známého. S firmou Bajulus jsme uzavřeli smlouvu na stavbu našeho prvního rodinného domku. Je to již 7 let, co byl náš dům dokončen a s manželem si doteď gratulujeme k tak výborné volbě. Zatímco naši sousedé zažili spoustu starostí, problémů se zárukou nebo s provedením prací, my si nemáme na co stěžovat. Zástupci firmy s námi byli v neustálém kontaktu. Snažili se nám všemožně vyjít vstříc. Trpělivě vysvětlovali, co a jak se bude odehrávat (a vždycky dodrželi slovo).

Když už se vyskytl nějaký problém vždy jsme se domluvili na řešení. Jeden příklad za všechny. Po několika letech začaly drhnout vchodové dveře. Firma nám je přijela – i po záruce – zdarma seřídit. Nakonec nám bylo nabídnuto dlouhodobé řešení- demontáž dveří a nové usazení. Vše bylo provedeno zdarma, k naší naprosté spokojenosti. Toto nepovažuji za standartní jednání po tak dlouhé době. A proto firmu Bajulus doporučuji, kde jen můžu, a můj muž, který pochází z USA, a vidí některé české služby jako velmi zaostalé a nedokonalé, je také nadmíru spokojen, což považuji za obrovský úspěch. Kdybych měla v budoucnu potřebu stavět znova, určitě bych kontaktovala firmu Bajulus.

Lucie Mc Mullin, 2013
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

IMG 3759IMG 3761IMG 3768IMG 3770IMG 3772IMG 3773IMG 3777

 

Prohlédněte si původní projekt

viz2Tato dřevostavba vzešla z rodinného domu AMETYST. Projekt byl dále upravován na míru.

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
E-mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru