O firmě Bajulus, s.r.o.

Naši firmu se sídlem v Letonicích na Moravě jsme založili již v roce 1995. Od počátku se zabýváme výhradně výstavbou dřevostaveb, tedy domů, jejichž konstrukce je vyrobená z obnovitelné suroviny – dřeva. Za dobu více než dvacetileté existence jsme postavili mnoho rodinných domů po celé České republice. Podívejte se na naše reference, které jsme přehledně rozdělili na bungalovy a patrové domy.

Realizujeme individuální i typové dřevostavby z vlastního katalogu – bungalovy a patrové dřevostavby. Dřevostavby provádíme jak „na klíč", tak v různých stupních rozestavěnosti.

Bajulus - stavební firma na dřevostavby Bajulus - stavební firma na dřevostavby Bajulus - stavební firma na dřevostavby Bajulus - stavební firma na dřevostavby

 

Naše domy splňují požadavky na nízkoenergetický standard již v základním provedení. Pro náročnější klienty nabízíme výstavbu v pasivním standardu nebo ve skladbách dle konkrétního projektu. Vždy přitom klademe důraz na řešení konstrukčních detailů a energeticko-ekonomickou optimalizaci návrhu. Samozřejmostí je vlastní certifikovaná výroba a moderní projekční zázemí.

Proč si vybrat dřevostavby Bajulus:

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.
  • Zaručujeme komplexnost dodávky.
  • Máme pevné ceny.
  • Stavíme rychle a kvalitně.
  • Nabízíme bezplatné dispoziční a architektonické úpravy katalogových domů.

Bajulus - montované dřevostavby a bungalovyBajulus - montované dřevostavby a bungalovy Bajulus - montované dřevostavby a bungalovy Bajulus - montované dřevostavby a bungalovy