Přízemní dřevostavby - bungalovy

Dřevostavba bungalov, projekt Safír
Dřevostavba bungalov
projekt SAFÍR

Moderní bungalovy (přízemní domy) jsou promyšlené rodinné domy, které převzaly to nejlepší ze své historie a s novými technologiemi získaly další hodnotné vlastnosti. Specializujeme se na dřevěné bungalovy - tedy dřevostavby.

Dřevostavby v provedení bungalov jsou ekonomické a vhodné pro nízkoenergetické domy s nuceným větráním se zpětným získáváním tepla (rekuperace) nebo i pasivní domy. Oproti patrovým domům je konstrukční úprava přízemních domů pro rozvody vzduchotechniky relativně snadná a bezproblémová. Více o větrání dřevostaveb bude uvedeno v připravované odborné sekci.

Projekty bungalovů upravíme podle Vašich potřeb

V našem katalogu bungalovů nabízíme typové bungalovy - dřevostavby. Ovšem tyto projekty slouží ve většině případů jako šablona. Navržené projekty bungalovů po pečlivé konzultaci s našimi zákazníky upravujeme tak, aby se mohly stát vysněným domovem pro rodinu - ať už budoucí, nebo současnou. Přejete si například bungalov s garáží? Se snadným přístupem do zahrady? Hrubou stavbu nebo rovnou celý bungalov na klíč? Rádi s vámi probereme všechny Vaše záměry a zpracujeme Vám i plně individuální projekt na míru, budete-li si to přát.

Nabízíme dřevostavby s dispozicí 2+kk (Spinel, Dům za milion), 3+kk (Syenit, Safír, Selenit - bungalov se sedlovou střechou, Turmalín, Vltavín) a 4+kk (Malachit).

 

Jaký bungalov Vás zajímá?

 

Dům za milion

Dům za milion - zadní pohled Dům za milion je odpovědí na častý požadavek zákazníků na minimalistické bydlení s rozumnými náklady na provoz. Tento dům demonstruje, co lze za milion korun postavit, aniž by došlo k poklesu kvality provedení a vstupních materiálů.

 

Dům za milion - technický popis

Dům za milion
 

Rodinný dům MALACHIT

Bungalov Malachit 4+kkBungalov MALACHIT s dispozicí 4+kk nabízí velký obývací pokoj, jídelnu a zastřešenou terasu. Kuchyň lze stavebně oddělit od obývacího pokoje. Soukromá část této dřevostavby je zcela oddělená od společenských prostor.

bungalov 4+kkMalachit - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům SAFÍR: bungalov do L

Dřevostavba Safír - bungalov ve tvaru LOblíbený bungalov s dispozicí ve tvaru písmene "L". Denní obytná část je zcela oddělena od soukromé klidové zóny. Půdorysný tvar a přesah střechy vytváří kryté závětří s terasou. Tuto přízemní dřevostavbu máme v nabídce půdorysných variant 3+kk a 4+kk.

Bungalov do l Safír - katalogový list, bungalov do L

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům SELENIT

Bungalov se sedlovou střechou - SelenitMenší bungalov se sedlovou střechou nabízí velký obývací pokoj s jídelnou. Dřevostavba má jednoduchou a účelnou dispozici s dostatkem úložného prostoru v centrální chodbě.

Bungalov se sedlovou střechouSelenit - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům SELENIT PLUS

Bungalov Selenit Plus 4+kkVarianta přízemního domu SELENIT. Úprava půdorysu umožnila vytvoření dispozice 4+kk bez významného navýšení zastavěné plochy a tedy i ceny rodinného domu.

Bungalov 4+kkSelenit Plus - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům SPINEL

Dřevostavba Spinel 2+kkBungalov SPINEL je nejmenší dřevostavbou naší nabídky. Má praktické uspořádání - obytný prostor je propojen s exteriérem francouzskými dveřmi s krytou terasou. Dům je ideální pro seniorské bydlení. Nabízíme jej v několika půdorysných variantách.

Bungalov 2+kkSpinel - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům SYENIT

Bungalov Syenit, dispozice 3+kkBungalov s dizpozicí 3+kk nabízí krytou terasu se závětřím. Díky prosklené terase je interiér s exteriérem maximálně propojený. Celá dřevostavba dává důraz na praktičnost (dostatek úložného prostoru), funkčnost a moderní vzhled stavby.

 

Bungalov 3+kk Syenit - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům TURMALÍN

Bungalov Turmalín 3+kkBungalov v oblíbené dispozici 3+kk. Velkoryse řešená vstupní hala s dostatečným úložným prostorem umožňuje plné využití pokojů bez velkých skříní. Podhled v místnostech tvoří šikmá rovina střechy, díky které je obytný prostor dřevostavby velmi atraktivní a opticky zvětšený.

Bungalov 3+kkTurmalín - katalogový list

 

Zobrazit bungalov

Rodinný dům VLTAVÍN

Bungalov s garáží 3+kk, VltavínBungalov s garáží, který klade důraz na maximální propojení interiéru s exteriérem. Je praktický, funkční a má moderní design.

Katalogový list bungalovu s garáží Vltavín - katalogový list

 

Zobrazit bungalov
 

 

Dřevostavby typu bungalov

Montovaný bungalov je stavebnicí a rychlá konstrukce je samozřejmostí - jak se můžete přesvědčit v našich aktualitách. Naše dřevěné bungalovy (jejich konstrukce) splňují všechny standardy nízkoenergetických dřevostaveb. Bungalovy jsou přízemní budovy, proto se přímo nabízí provázat tyto stavby s venkovní zahradou. Ať už se třeba rozhodnete pro prosklenou stěnu v obývacím pokoji průchozí na terasu, anebo francouzské dveře z každé místnosti - volba je pouze na Vás.

Výstavba bungalovu

Úvahy o plánování výstavby moderního bungalovu začínají výběrem vhodného pozemku. V případě, že zákazník již pozemek vlastní, konzultujeme výběr typového nebo individuálního projektu a společně navrhneme případné další úpravy. Veškeré projektové práce spojené s architektonickým návrhem zpracováváme ve vlastním projekčním ateliéru. Jsou-li obě strany spokojeny, můžeme se pustit do realizace samotného projektu bungalovu.

Více o tomto tématu si můžete přečíst v článku PROJEKCE DŘEVOSTAVEB.

Projekty bungalovů 2016

V katalogu nabízíme typové projekty bungalovů, které lze dále libovolně upravovat - bungalovy jsou připraveny na každou změnu, o kterou si náš zákazník zažádá. Vždy se snažíme navrhnout takový rodinný dům, který poskytne dostatek prostoru pro každého svého obyvatele. Každý má ale jinou představu o svém vysněném domovu. Naše projekty bungalovů nabízejí dobrý odrazový můstek, ze kterého lze dalšími úpravami takový domov vytvořit.

Bungalovy s garáží

Nabízíme i projekt bungalov s garáží. Garáž může být součástí domu, nebo oddělená. Dřevostavba VLTAVÍN je typickým představitelem bungalovu s garáží, která se nachází uvnitř domu. Naproti tomu dřevostavba TURMALÍN představuje garáž (či přístřešek), která je od domu oddělená. Samozřejmě opět platí, že kterýkoliv projekt se může stát bungalovem s garáží, jestli to bude Vaším přáním.

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně konstrukcí, financování Vaší stavby, nebo i dřevostaveb obecně, zeptejte se nás. Jsme odborníci v oboru.

Telefon: +420 515 539 334
Mail: info@bajulus.cz
Elektronický dotaz: bajulus.cz/kontakt
Poptávka: bajulus.cz/drevostavba-na-miru