Katalog typových dřevostaveb online

Náš vlastní katalog typových domů byl vytvořen pro klienty, kteří požadují rychlé, promyšlené a komfortní bydlení. Katalog dřevostaveb slouží pro Vaši základní orientaci a jako inspirace ve Vašich úvahách. Pojem typová dřevostavba může vyvolávat pocit, že se jedná o unifikovanou výstavbu bez možnosti změn, ale opak je pravdou. Dispoziční změny provedené, ať už z důvodů orientace stavebního pozemku, nebo požadavku Vás jako budoucího obyvatele, jsou u nás samozřejmostí, stejně jako doplnění o garáže, garážová stání a jiné doplňky.

Z každého našeho typového domu se tak svým způsobem stává unikátní dřevostavba. V našem katalogu můžete najít domy jak klasické, tak moderní a je průběžně aktualizován a doplňován o nové typy. Pokud Vás žádný z domů nezaujme, nevadí. Můžete nám napsat Váš požadavek přes nezávazný poptávkový formulář a my pro Vás najdeme nebo navrhneme vhodný dům.

Přichystali jsme pro vás rovnou dva katalogy - katalog bungalovů a katalog patrových domů.

Katalog bungalovů a přízemních dřevostaveb

Katalog patrových dřevostaveb

 Katalog bungalovů a přízemních dřevostaveb  Katalog patrových dřevostaveb

Zaujal Vás náš katalog dřevostaveb?

Pro bližší informace k nabídce nás můžete kontaktovat na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , telefonem +420 515 539 334, nebo využijte náš nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže specifikovat požadavky na Váš dům.
Máte-li již projekt rozpracován, vytvoříme Vám nacenění prací.